Janikowski typuje walkę Don Diego vs Balboa! „Przez nokaut techniczny na przestrzeni trzech rund wygra…”

Fot. YouTube
Opublikowane 25 maja 2023, 15:08
przez Przemek Krautz
12
2
Brak komentarzy

Damian Janikowski zabrał głos przed piątkową galą GROMDA 13, podczas której odbędzie się pojedynek o tytuł mistrza walk na gołe pięści.

W starciu pas Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem Domalikiem. Zapowiada się wyrównane i bardzo emocjonujące starcie, gdyż do tej pory zawodnicy są niepokonani i zwycięży z każdym rywalem, jakie napotkali na swojej drodze.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Janikowski typuje walkę o pas

Pojedynek o mistrzowski tytuł wytypował Damian Janikowski, który gościł w studio FANSPORTU TV. Warto przypomnieć, że miał on już okazję zmierzyć się z Mateuszem Kubiszynem, jednak był to pojedynek na zasadach MMA, w którym dominował zapaśniczo.

Zdaniem zawodnika KSW to właśnie „Don Diego” jest faworytem tego starcia. Janikowski wskazał nawet, że zwycięży w przeciągu pierwszych trzech rund – Przetrzyma, wytrzyma, wymęczy rywala i ubije – oświadczył zawodnik, którego typowanie znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments