Don Diego, czy Balboa? Szczegółowa analiza walki wieczoru GROMDA 13! [VIDEO]

fot. GROMDA/YouTube
Opublikowane 26 maja 2023, 10:29
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dzisiejszego wieczoru poznamy króla walk na gołe pięści w Polsce. Na GROMDA 13 dojdzie do elektryzującego starcia dwóch niepokonanych w tej formule bijoków, Don Diego vs Balboa. Nasz redakcyjny kolega Jakub Kulig dogłębnie przeanalizował to starcie w programie Na Celowniku.

Największa polska organizacja walk na gołe pięści powstała 3 lata temu i przez jej ring przewinęło się wielu zawodników. Na 13. gali w końcu poznamy niekwestionowanego mistrza GROMDY. Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik nie mieli sobie równych w dotychczasowych pojedynkach, ale dzisiejszego wieczoru tylko jeden z nich skończy z ręką w górze.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Don Diego vs Balboa – Szczegółowa analiza

Na kanale YouTube Fansportu TV pojawiła się dogłębna analiza walki wieczoru GROMDA 13. Jakub Kulig szczegółowo przedstawił mocne i słabe strony obu bohaterów main eventu.

Mateusz to zawodnik walczący niezwykle inteligentnie. On te ciosy bardzo precyzyjnie umieszcza, jednak jeśli chodzi o o swoją walkę to walczy bardzo inteligentnie. Pewna rzecz, która przejawia się we wszystkich jego walkach, czy to jest walki na gołe pięści, czy walki w rękawicach mniejszych-większych, to Mateusz bardzo dobrze kontroluje dystans.

Bartek przede wszystkim to niezwykle technicznie dobrze wyszkolony zawodnik, tak samo jak Mateusz. Lubi się bić, lubi wchodzić w wymiany. Jest bardzo silny i bardzo dynamiczny, co za tym idzie. To nie jest rzucanie ciosów przypadkowych, tylko to są naprawdę konkretne akcje, też często kończąc je lewym sierpowym.

Poniżej znajdziecie cały materiał Na Celowniku. Galę GROMDA 13 obejrzycie wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments