Gdyby nie kontuzja Denis zakończyłby karierę Szpilki? Dawid komentuje słowa syna! „Plan był taki, żeby w pierwszą minutę…”

Fot. YouTube/High League
Opublikowane 26 maja 2023, 12:39
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

Dawid Załęcki odniósł się do słów swojego syna Denisa, który stwierdził, że gdyby nie kontuzja, zakończyłby karierę Artura Szpilki.

„Bad Boy” zmierzył się z były pięściarzem podczas gali High League 4. Pojedynek wzbudzał ogromne zainteresowanie, jednak nie tak kibice wyobrażali sobie to starcie. W klatce odnowiła się kontuzja Denisa, której doznał kilka tygodni wcześniej i sędzia przerwał walkę po zaledwie kilkudziesięciu sekundach.

Dawid komentuje słowa Denisa

W obszernym wywiadzie dla fansportu.pl Denis powrócił do tamtego pojedynku i stwierdził, że gdyby nie kontuzja, to znokautowałby Szpilkę i zakończył jego karierę:

– Ja bym chciał, skoro człowiek jest pewny, że walkę by wygrał w 100 procentach, to wiadomo, że chciałby tego rewanżu. Chciałbym powyjaśniać, zrobić te rewanże. Szpilkę bym chciał, jak będę zdrowy i w odpowiedniej formie. Wiem, że jestem w stanie go rozk***ić raz-dwa i tyle w temacie. Jestem w stanie mu odciąć światło od życia i tyle. Gościowi uratowałem życie swoją kontuzją, uratowałem mu karierę, a on takie coś robi. Gdyby nie kontuzja, to by nie było Szpilki.

O te słowa zapytany został także Dawid Załęcki, który również kilka dni temu pojawił się w studio FANSPORTU TV. Przyznał, że nie chodzi tylko o kontuzję syna, ale również jego przygotowania. Gdyby przyłożył się do treningów przed tamtym pojedynkiem, zdaniem Dawida miałby szansę wygrać:

– Nie w pełni zdrowy, ale jakby był w pełni zdrowy i w pełni przygotowany, to myślę, że ze Szpilką wygrałby tę walkę. Nie wiem, czy skończyłby go bardzo szybko, bo to ciężko ocenić. Wiem, że jakby się dobrze przygotował i byłby zdrowy, to miałby bardzo dużą szansę wygrać. Choćby z tego tytułu, że dobrze kopie. Szpilka jest bokserem i plan był taki, że mu tę nogę wykroczną wykończył w pierwszą minutę. Bez tej nogi nie byłby sobą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO