GROMDA 13. Capo zmasakrowany w pierwszej rundzie! Potężne ciosy Gorilly kończą walkę!

Opublikowane 26 maja 2023, 21:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

GROMDA 13 to jedna z najważniejszych gal w historii federacji. Już dzisiaj wyłoniony zostanie pierwszy mistrz walk na gołe pięści.

W main evencie zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Obaj zawodnicy w ringu GROMDY są niepokonani, jednak jeden z nich straci dzisiaj zero w rekordzie, a drugi sięgnie po pełnoprawny tytuł mistrza.

To jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazł się również turniej oraz aż cztery extra fighty. W starciach dodatkowych do akcji powracają ulubieńcy kibiców jak „Goat”, „Łazar” oraz „Capo”. Do GROMDY dołączyli również nowi zawodnicy, jak m.in. wyróżniający się Paul „Paris” Bichet chuligan klubu PSG, który zapowiadał brutalne starcie.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Gorilla ostro zaczyna i w krótkim dystansie zasypuje Capo ciosami. Półchłopek ląduje na linach, ale wraca do walki i kontruje! Zakrwawiona twarz Capo, Gorilla wykonuje dobre przyruchy i celnie bije z jednej i drugiej ręki. W końcu sięga lewy sierp, przyklękuje Piotr Półchłopek, który nie wróci już do walki!

Oficjalny wynik: “Gorilla” wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments