GROMDA 13. Chuligan PSG rozbity! Wazyl wygrywa brutalny superfight!

Opublikowane 26 maja 2023, 21:49
przez Przemek Krautz
6
3
Brak komentarzy

GROMDA 13 to jedna z najważniejszych gal w historii federacji. Już dzisiaj wyłoniony zostanie pierwszy mistrz walk na gołe pięści.

W main evencie zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Obaj zawodnicy w ringu GROMDY są niepokonani, jednak jeden z nich straci dzisiaj zero w rekordzie, a drugi sięgnie po pełnoprawny tytuł mistrza.

To jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazł się również turniej oraz aż cztery extra fighty. W starciach dodatkowych do akcji powracają ulubieńcy kibiców jak „Goat”, „Łazar” oraz „Capo”. Do GROMDY dołączyli również nowi zawodnicy, jak m.in. wyróżniający się Paul „Paris” Bichet chuligan klubu PSG, który zapowiadał brutalne starcie.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Paris szybko wpada w rywala! Wazyl dużo niższy od Francuza, szuka uników i skrócenia dystansu. Cały czas prawą ręką atakuje Paul Bichet, dorwał się do niego jednak Polak! Mocne ciosy Wazyla, rywala ratował się sierpem. Inkasuje podbródkowego Polak, odpłaca się jednak tym samym! Potężna seria Wazyla, aż wypadł ochraniacz Parisowi. Wdają się w mocną wymianę, cios za cios z obu stron do ostatniej sekundy!

RUNDA 2

I od razu wjeżdżają w siebie zawodnicy! Paris szuka ciosu na korpus, łatwo unika tego Wazyl i posyła mocny sierp na jego głowę. Potężne uderzenia na klęczącego Francuza, który jest mocno rozjuszony. Przeczekał serię prostych Polak i zasypał Parisa serią, po której ten był liczony. Wazyl niezwykle cierpliwy, wyczekał pierwszego ataku i zasypał Bicheta ciosami! Wypadała mu jeszcze “szczęka”, ale nie wypluł jej przerywając walki Polak.

RUNDA 3

Natychmiastowa wymiana, dużo ciosów z obu stron. Potężne uderzenie Wasyla sprowadza Paula Bicheta na deski! Paris wraca do gry i mocno trafia prawymi, zamroczyło rywala! Wazyl wraca do gry, ładnie unika uderzenia, po czym zasypuje rywala ciosami, a ten po liczeniu nie wróci już do walki!

Oficjalny wynik: „Wazyl” wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments