GROMDA 13. „Cygan” znokautowany! „Sieniaw” w półfinale turnieju

Opublikowane 26 maja 2023, 20:54
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Hiszpanii.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Sieniaw szybko ruszył z mocną serią lewy prosty-prawy. Cygan szuka obszernego prawego, ale Artur znakomicie go unika. Kadecki szuka tego jednego ciosu, Sieńko z kolei kapitalnie trafia serią na gardę i korpus! Rywal dużo się rusza, sięga lewym, ale ustrzelił go na odejściu Sieniaw.

RUNDA 2

Cygan znów “tańczy” po ringu. Skraca dystans, ale ustrzelił go Sieniaw! Sędzia odlicza, ale Kadecki wraca do gry. Sieńko wyczekuje rywala, by dokończyć dzieła zniszczenia… I trafia prosto w twarz lewym! Poleciał na deski Cygan, który przegrywa przez TKO!

Oficjalny wynik: Artu “Sieniaw” Sieńko wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments