GROMDA 13. Potężne KO! Sieniaw brutalnie znokautowany w półfinale!

Opublikowane 26 maja 2023, 22:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Francji.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Sieniaw jak wcześnie atakuje lewym prostym, ale dobrze kontruje go Słomka. Atakował prawym sierpem Słomka, ale poszedł na deski po mocnym ciosie Sieńki! Sieniaw atakuje podbródkami, znakomita seria w jego wykonaniu. Słomka przetrwał szarżę, dobry lewy-prawy Słomki, zatańczył na nogach Sieniaw, który ląduje na deskach. KOLEJNY BRUTALNY NOKAUT SŁOMKI!

Oficjalny wynik: “Słomka” wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments