Pierwsze słowa Don Diego po wygraniu pasa! Wskazał kolejnego rywala: „Pokazał się z dobrej strony. Jest wart tego”

Fot. GROMDA
Opublikowane 27 maja 2023, 09:57
przez Przemek Krautz
15
2
Brak komentarzy

Za nami historyczna gala GROMDA 13, którą kibice zapamiętają na długo. Po emocjonującym pojedynku poznaliśmy pierwszego pełnoprawnego mistrza federacji.

W main evencie wczorajszego wydarzenia Mateusz Kubiszyn zmierzył się z Bartłomiejem Domalikiem. Pojedynek był bardzo wyrównany i na zmianę swoje momenty miał jeden i drugi zawodnik. Potężne ciosy dochodziły do głowy fighterów, ale ostatecznie „Don Diego” zaczął zyskiwać wyraźną przewagę.

W piątej rundzie bez limitu czasowego Kubiszyn mocno rozbijał „Balboę” i wydawało się, że prędzej czy później zobaczymy nokaut. W końcu narożnik jednak rzucił ręcznik i poddał Domalika, a sam zawodnik nawet nie protestował.

„Don Diego” po zdobyciu pasa

Na gorąco w rozmowie z fansportu.pl nowy mistrz GROMDY przyznał, że bym gotowy na długi i wyniszczający pojedynek – Ja jestem przygotowany zawsze na długi bój i też dlatego takie tempo było. Już przy rozgrzewce czułem, że jest dynamit w ręce, jest siła, jest tlenu. Po prostu przygotowałem się tak, jak trzeba.

Natomiast zapytany o kolejnego przeciwnika, przyznał, że prawdopodobnie będzie to Łukasz Parobiec, który po błyskawicznym nokaucie oświadczył, że chciałby ponownie walczyć o tytuł:

– Myślę, że jest wskazanie na to. „Goat” pokazał się z dobrej strony, ale myślę, że jeszcze chwilę trzeba poczekać, aż zamaże tę porażkę z „Balboą”. Zajebistą walkę zrobili. Jeszce chwila, ale myślę, że „Goat” jest wart tego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
15
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments