Mocne nazwiska dla Don Diego! Norman Parke albo weteran UFC, który mógł walczyć z Mamedem na Narodowym?

Fot. GROMDA
Opublikowane 28 maja 2023, 08:50
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Szef organizacji GROMDA zabrał głos po piątkowej gali i zdradził, z kim w kolejnych pojedynkach może zmierzyć się mistrz Mateusz Kubiszyn.

W main evencie GROMDA 13 zobaczyliśmy historyczny pojedynek pomiędzy „Don Diego” i Bartłomiejem Domalikiem. Obaj weszli do ringu jako niepokonani, jednak tylko jeden wyszedł z niego z nieskazitelnym rekordem oraz mistrzowskim pasem.

Emocjonujący pojedynek zwyciężył Kubiszyn, który wygrał dopiero w ostatniej rundzie nieograniczonej limitem czasowym. Zaczął brutalnie rozbijać swojego przeciwnika, aż w końcu narożnik „Balboy” poddał walkę.

W rozmowie z MMA Rocks Mariusz Grabowski został zapytany o kolejnych przeciwników dla Kubiszyna. Przyznał, że w tym gronie znajduje się m.in. weteran UFC Hector Lombard, który był brany pod uwagę jako rywal dla Mameda Khalidova na galę Colosseum 2. Poza Lombardem w grę wchodzi również Norman Parke oraz inni sportowcy, którzy walczyli we freakach.

– Nie będę ukrywał, rozmawialiśmy z Hectorem, rozmawiamy i rozmawiać będziemy. Wszystko jest na dobrej drodze. Myślę, że nawet Hector udostępniał u siebie naszą GROMDĘ. Na spokojnie, trzeba do wszystkiego z chłodną głową podchodzić. A nazwiska? Jest kilka nazwisk. Mam kilku zawodników, którzy nawet stricte sportowo walczyli na freak fightach i chcą walczyć w GROMDZIE. (…) Również może walczyć o pas międzynarodowy przykładowo z Normanem Parke. Rozmowy z Parke prowadziliśmy, cały czas jesteśmy w kontakcie.

Sprawdź wywiady po GROMDA 13 dla fansportu.pl:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments