Pasternak o przejściu do federacji freakowych: „Jedna z najlepszych decyzji w życiu. Gdyby miał możliwość…”

Fot. FAME
Opublikowane 29 maja 2023, 13:07
przez Przemek Krautz
3
0
Brak komentarzy

Michał Pasternak nie ukrywa, że przejście do freak fightów to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjął. Przyznał, że gdyby miał taką możliwość, zrobiłby to znacznie wcześniej.

„Wampir” to kolejny już zawodowiec, który postanowił przejść z organizacji sportowej do federacji freakowej. Kilkukrotnie wspominał o tym, że skłoniły go do tego przede wszystkim pieniądze, które są znacznie większe we freak fightach.

Pasternak o przejściu do freak fightów

Swój debiut zaliczył 20 maja na gali FAME 18, podczas której w dominującym stylu rozbił Piotra Szeligę. Szybko jednak zdecydował się na kolejny pojedynek. Ponownie w akcji zobaczymy go już 17 czerwca, kiedy to zmierzy się z Tomaszem Sararą podczas siódmej edycji High League.

Zawodnicy mają już za sobą Rundki, po których udzielili wywiadów. W rozmowie z fansportu.pl Michał Pasternak przyznał, że przejście do freaków to jedna z najlepszych decyzji w życiu i gdyby mógł zrobić to wcześniej, to nawet by się nie zastanawiał.

– To, że walczę dla organizacji freakowej, uważam że to była jedna z moich najlepszych decyzji w życiu. Jeśli miałbym możliwość wcześniej wybrać to, że mogę przejść do organizacji freakowej, to nawet bym się nie zastanawiał i zrobiłbym to dużo wcześniej. Widzę, jak to się przekłada na to, że federacja do mnie podchodzi, druga sprawa, jak to się przekłada na warunki, które dostaje.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO