Juras odpowiada Janikowskiemu! Stanął w obronie Błachowicza: „Kłamstwo i to na maksa” [VIDEO]

fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 30 maja 2023, 17:04
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Damian Janikowski na kanale Fansportu TV wypowiedział się o Janie Błachowiczu i jego rozstania z trenerem Joczem. Fighter UFC głosu nie zabrał, ale komentarz napisał doskonale znający sytuację Łukasz Jurkowski.

Janikowski i Błachowicz wspólnie trenowali w WCA, gdzie doszło swego czasu do konfliktu pomiędzy trenerami. Następstwem tego była rezygnacja z roli głównego szkoleniowca przez Roberta Jocza, którego zastąpił Anzor Azhiev.

Były już head coach Warszawskiego Centrum Atletyki zakotwiczył w Fight Club Skra. W ślad za nim poszli między innymi obecny mistrz KSW Marian Ziółkowski, czy Damian Janikowski. Ten ostatni gościł ostatnio w studio Fansportu TV, gdzie poruszył temat Błachowicza i wspomnianej sytuacji.

– Jan Błachowicz, kiedy zaczął zarabiać duże pieniądze, dobre pieniądze, trochę się zmienił, trochę jest innym człowiekiem. Mi się wydaje, że w tej linii trener – zawodnik, no to zawodnik oczekiwał, że trener zadzwoni i się z nim spotka. Z tego, co wiem, to rozmawiali i Janek o wszystkim wiedział. To nie było tak, że nie wiedział. Druga strona taka, że jak Jocz się nie odzywał, no to szkoda, że Janek do niego nie zadzwonił. Wiele lat się znali, kumplowali się na co dzień. (…) Może honorem się unieśli. Ja bym dzwonił do trenera, prosiłbym, żeby się z nim spotkać, bo dzięki Robertowi odniósł wszystko. Zdobył sławę, pieniądze, tytuł.

Juras komentuje słowa Janikowskiego!

O ile głosu w tej sprawie nie zabrał sam Błachowicz, o tyle na Twitterze kibice zaczęli oznaczać Łukasza Jurkowskiego. Pierwszy członek KSW Hall of Fame, który zostanie wprowadzony na XTB KSW Colosseum 2, odniósł się do kawałka materiału udostępnionego przez użytkownika Sebinho93x. Znany twitterowicz napisał:

Przez hajs Janek się zmienił jako człowiek ✅
Janek kłamał, że nie wiedział o odejściu Jocza ✅
Wszystko co Janek zdobył zawdzięcza Joczowi ✅

Juras stanął w obronie Janka, którego zna doskonale. W krótkim komentarzu napisał:

– Kłamstwo i to na maksa❌
Kłamstwo❌
Prawda w dużej mierze✅
Nie oznaczajcie mnie już i nie wciągajcie w dyskusję. Było minęło, rozeszli się niech każdemu się wiedzie w życiu osobno. EOT definitywny

Ceremonia włączenia „Jurasa” do Hall of Fame będzie miała miejsce 3 czerwca na Stadionie Narodowym podczas XTB KSW Colosseum 2. Galę obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO