Malik Montana odcina się od High League? Boxdel komentuje problemy federacji! „Kapitan opuszcza statek”

fot. YouTube/High League
Opublikowane 30 maja 2023, 08:55
przez Jakub Hryniewicz
0
14
Brak komentarzy

Wczorajsze informacje dotyczące kłopotów organizacji High League odbiły się szerokim echem. Na ciekawą rzecz zwrócił uwagę włodarz zaprzyjaźnionej federacji Fame MMA, Boxdel.

Już za kilka tygodni miała odbyć się gala High League 7, która na pewno zagwarantowałaby ogromne emocje. Pasternak vs Sarara, Alberto vs Kubańczyk, czy wreszcie pierwsza runda Grand Prix. To właśnie tam mogło dojść do takich zestawień, jak Szalony Reporter vs Jacek Murański, czy zaległe starcie „Murana” z Marcinem Najmanem.

Wydarzenie stanęło jednak pod dużym znakiem zapytania. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji po rozpatrzeniu wniosku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamroziło bowiem wszystkie środki na rachunkach organizacji. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ – > Koniec federacji High League!? Rząd zablokował wszystkie pieniądze przez powiązanie z Kadyrowem!

„Kapitan opuszcza statek”

Na temat problemów organizacji wypowiedziało się wiele osób. Denis Załęcki w ostrych słowach odpowiedział na wpis „Wielkiego Bu”, który wbił szpilkę w High League. Głos zabrał też jeden z włodarzy Fame MMA.

Boxdel zwrócił poprzez Twitter uwagę na to, iż Malik Montana zmienił swój opis wyświetlający się na Instagramie.

Nie wiem jak tam z HL, bo analizują sobie temat, ale wiem, ze Malik już usunął z BIO na insta swoją federację. Kapitan opuszcza statek. – napisał Michał Baron.

Do sprawy szybko odniósł się sam zainteresowany. Medialny włodarz i twarz High League opublikował krótki wpis z salutującą emotikoną. Po treści ewidentnie można się domyśleć, że nawiązuje on do słów Boxdela.

Kapitan cały czas jest.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
14
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO