Co z rekordem na Narodowym? Wiemy, ile osób obejrzy Colosseum 2 na żywo! „Jest to gigantyczne przedsięwzięcie. Fani jak zwykle…”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 maja 2023, 14:30
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Szef federacji KSW Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie sprzedaży biletów na sobotnią galę Colosseum 2, która odbędzie się na Stadionie Narodowym.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milion subskrybentów.

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Co z rekordem na Narodowym?

Federacja KSW liczyła na to, że uda się pobić rekord pierwszej edycji Colosseum, kiedy to na trybunach zasiadło ponad 57 tysięcy kibiców. Wiemy już jednak, że nie uda się poprawić tego wyniku. Wpłynęły na to problemy ze stanem technicznym Stadionu Narodowego, przez co organizacja miała mniej czasu na promocję wydarzenia.

W rozmowie z Arturem Przybyszem na temat sprzedaży biletów wypowiedział się Martin Lewandowski który przyznał, że zapewne uda się sprzedać około 50 tysięcy wejściówek. Odpowiedział również na komentarze Internautów, którzy twierdzą, że bilety sprzedają się słabo, przez co federacja postanowiła je rozdać.

Szef KSW wyjaśnił, że pewna pula została przeznaczona na konkursy, jednak nie są one wliczane do sprzedaży. Organizacja bierze wyłącznie pod uwagę bilety, które zostały normalnie zakupione przez kibiców:

– KSW Colosseum jest tak gigantycznym przedsięwzięciem, że nikt nic takiego nie robił na świecie. Kiedyś Japończycy, coś tam UFC. Myślę, że dobijemy do tych 50 tysięcy sprzedanych. Jak zwykle fani pitolą, bo podajemy sprzedane bilety. Te, które są podane na rozdawnictwo, konkursy, to przecież w tych sprzedanych biletach ich nie podajemy. (…) KSW się świetnie sprzedaje. Nawet jak nie dobijemy do tych 50 tysięcy, to i tak jest największa impreza…

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO