Ziółkowski potwierdza słowa Janikowskiego! „Janek wiedział, co się dzieje w WCA. Przed rozpadem mieliśmy…”

Fot. YouTube
Opublikowane 1 czerwca 2023, 16:17
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Za nami spotkanie z zawodnikami gali KSW Colosseum 2, która odbędzie się już w tę sobotę. Z dziennikarzami rozmawiał m.in. Marian Ziółkowski, który odniósł się do wywiadu Damiana Janikowskiego.

KSW Colosseum 2 z udziałem Mariana Ziółkowskiego, którzy zmierzy się z Salahdinem Parnassem obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Ziółkowski potwierdza słowa Janikowskiego!

Kilka dni temu Janikowski gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie skomentował głośne rozstanie Jana Błachowicza z trenerem Robertem Joczem. Były mistrz UFC zapewniał, że head coach odszedł z WCA bez słowa – Ani ja ani nikt z mojego środowiska do dziś nie wie o co chodzi. Nie mamy żadnego kontaktu pomiędzy sobą i szczerze mówiąc nawet go nie szukam – przekazał w oświadczeniu.

Janikowski, który wywołał sporo szumu swoimi słowami, stwierdził, że Błachowicz zmienił się pod wpływem pieniędzy oraz wiedział o tym, co dzieje się w szeregach WCA i rozmawiał ze swoim trenerem. Przyznał też, że sam rozwiązał by tę sprawę zupełnie inaczej.

Na słowa Janikowskiego najpierw zareagował Łukasz Jurkowski, który stwierdził, że ten kłamie w sprawie odejścia Jocza. Teraz jednak głos zabrał Marian Ziółkowski, który razem z trenerem odszedł z WCA. Oświadczył, że Błachowicz wiedział o wszystkim, gdyż kilkukrotnie odbywały się spotkania z najważniejszymi osobami w klubie:

Wiedział o tym, co się dzieje. Tylko głupi człowiek by nie wyczuł, a Janek jest mądrym gościem. Każdy wiedział do czego to doprowadzi. Chłopaki z grupy amatorskiej wiedzieli, to chcecie mi powiedzieć, że Janek nie widział?

Następnie wspomniał o trenerze Joczu i po chwili przerwał swoją wypowiedź, oznajmiając, że nie zamierza ujawniać wszystkich szczegółów rozłamu wewnątrz WCA:

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO