Artur Szpilka zaskoczył na ważeniu! Jest najcięższy w całej karierze! Wiemy, ile wniesie do klatki

Fot. YouTube
Opublikowane 2 czerwca 2023, 11:51
przez Przemek Krautz
3
3
Brak komentarzy

Znamy już oficjalne wyniki ważenia. Sporą niespodziankę sprawił Artur Szpilka, którego z Mariuszem Pudzianowskim różnicy zaledwie kilka kilogramów.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milio

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Wyniki ważenia KSW Colosseum 2

Znamy już oficjalne wyniki ważenia przed sobotnią galą. Niestety ogromne rozczarowanie sprawił Werllesson Martins. KSW przekazało, że miał problemy ze ścinaniem wagi, a lekarze zdecydowali, że nie może dalej zbijać kilogramów. Jak ujawnił jego rywal Jakub Wikłacz, Brazylijczyk przestrzelił limit kategorii koguciej aż o 5,4 kilogramy!

Natomiast jeśli chodzi o Artura Szpilkę, niedawno w jednym z wywiadów wspominał o tym, że wie jak bardzo ważna jest waga, dlatego postanowił przybrać na masie. Przy okazji debiutu w KSW wniósł na wagę 105 kilogramów. Tym razem waży 113,6 kg, natomiast Mariusz Pudzianowski 116,7 kg.

Co ciekawe, jest to największa waga w całej sportowej karierze byłego pięściarza.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO