Wrzosek i Ziółkowski wspominają historie z bramek: „Marian potrafi się odpalić. Często musiał udowadniać, że…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 czerwca 2023, 13:09
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Już jutro odbędzie się historyczna gala na Stadionie Narodowym, podczas której w akcji zobaczymy Arkadiusza Wrzoska i mistrza KSW Mariana Ziółkowskiego. Fighterzy w ostatnich wywiadach opowiedzieli historie z czasów, kiedy mieli okazję razem pracować.

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milio

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Ziółkowski i Wrzosek wspominają historie z bramek

Przy okazji czwartkowych wywiadów zawodnicy w rozmowie z dziennikarzami zostali zapytani o historie z czasów, kiedy pracowali na bramkach w klubach. Jako pierwszy wypowiedział się Wrzosek, który przyznał, że mistrz wagi lekkiej ze względu na niewielkie gabaryty musiał znacznie częściej brać udział w awanturach:

– Na pewno mogę powiedzieć, że Marian potrafi się odpalić. Pamiętam… Z Marianem było też ciekawie. Marian z uwagi na swoją aparycję często musiał udowadniać klientom w innym sposób, że należy się zachowywać w takich miejscach inaczej. Ogólnie z Marianem nie bałbym się iść na taką akcję. Pamiętam kilka sytuacji z Marianem i na pewno ja nie stoczyłem na bramkach tyle pojedynków co Marian.

Następnie o słowa Wrzoska zapytany został Ziółkowski, który potwierdził, że rzeczywiście znacznie częściej był zaczepiany przez klientów lokali niż inny ochroniarze:

– Było rzeczywiście tak, że do mnie się doczepiali przez wzgląd na moje gabaryty. Ale też nie było tego aż tak dużo, żeby mieć jakieś super historie. Zazwyczaj po prostu gości… Najlepszy sposób, żeby kogoś nie bić, to był wjazd w nogi – wjeżdżałem, wynosiłem i rzucałem. Zawsze jak widzieli, że pomimo takiej postury jestem w stanie kimś rzucić jak workiem kartofli, to wtedy już praktycznie do niczego nie dochodziło, bo myślę, że to wystarczyło.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO