Zawodnik KSW nie zrobił wagi przed walką o pas! Przekroczył limit o 5,4 kg!

fot. KSW/YouTube
Opublikowane 2 czerwca 2023, 11:13
przez Jakub Hryniewicz
4
1
Brak komentarzy

Na trwającym właśnie ważeniu przed XTB KSW Colosseum 2 jedna walka mistrzowska stanęła pod dużym znakiem zapytania. Zawodnik przekroczył limit aż o… 5 kilogramów!

KSW Colosseum 2 obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powróci również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Gleba” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham będzie main eventem gali KSW XTB Colosseum 2. Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay, która ma już w naszym kraju ponad milion subskrybentów.

Cena za miesięczny dostęp to 55 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczów na żywo!

Werlleson Martins ZNACZNIE przekroczył limit!

Oficjalna ceremonia ważenia przed XTB KSW Colosseum 2 rozpocznie się dziś o godzinie 18:00. Na właśnie trwającym wczesnym sprawdzeniu wagi okazało się, że Werlleson Martins nie wypełnił limitu kategorii koguciej.

Brazylijczyk, który miał wystąpić w pojedynku z Jakubem Wikłaczem o tytuł dywizji do 135. funtów wniósł aż 66,4 kg. Oznacza to, że przekroczył dopuszczalną wagę o ponad 5 kilogramów! Tym samym pod dużym znakiem zapytania stanął sam pojedynek, a karta walk niemal na pewno straciła jedno z mistrzowskich starć. Organizacja na swoich social mediach wystosowała krótkie oświadczenie:

– Werlleson Martins miał w nocy problemy ze ścinaniem wagi. Ekipa medyczna KSW zadecydowała, że powinien przerwać proces. Czekajcie na kolejne ogłoszenia w tej sprawie.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO