Pierwszy taki nokaut w historii KSW! Jest nagranie z potężnego KO na „Glebie”! [WIDEO]

Opublikowane 4 czerwca 2023, 12:22
przez Przemek Krautz
11
1
Brak komentarzy

Za nami gala KSW Colosseum 2, podczas której swój pierwszy pojedynek w formule MMA stoczył Krzysztof Głowacki.

Byli pięściarze będą dobrze wspominać galę na Stadionie Narodowym. W jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków Artur Szpilka przetrwał pierwszą odsłonę i znokautował Mariusza Pudzianowskiego, czym sprawił ogromną niespodziankę.

Niespotykany nokaut Głowackiego

Głowacki natomiast popisał się niewiarygodnym KO w starciu z Patrykiem Tołkaczewskim. Były mistrz świata WBO wszedł do klatki jako spory underdog, a jego rywal „Gleba” rzeczywiście pokazał się lepiej, jeśli chodzi o MMA. Były zawodnik GROMDY w swoim debiucie zaprezentował kopnięcia, a także sprowadził do parteru Głowackiego.

Tołkaczewski znalazł się w dosiadzie i zasypał rywala ciosami. Wydawało się, że zaraz może być koniec pojedynku, kiedy „Główka” wystrzelił z pleców potężnego sierpowego. Uderzenie wylądowało na szczęce „Gleby”, który nieprzytomny wylądował na macie.

Jest to z całą pewnością jedno z najlepszych KO w tym roku. W historii MMA bardzo rzadko dochodziło do nokautów, kiedy zawodnik z dołu odciął światło rywalowi w dosiadzie.

Po gali głos zabrał „Gleba”, który przyznał, że był przekonany, że za kilka chwil odniesie zwycięstwo – Byłem wściekły, bo już miałem go podłączonego. Mówił w wywiadach, że on to trenował, ale słyszałem, że mówił, że jeszcze 5 sekund i by był koniec. On to odczuwał jeszcze po walce. Wchodziło wszystko. Ściągnął mnie tym sierpem, takie coś się zdarza raz na 20 lat.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO