Szaleństwo na Narodowym! Kamery zarejestrowały zachowanie Mateusza Borka! [WIDEO]

Fot. Instagram
Opublikowane 5 czerwca 2023, 12:50
przez Przemek Krautz
6
0
Brak komentarzy

Za nami emocjonująca gala KSW Colosseum 2, podczas której doszło do efektownych nokautów, zaciętych pojedynków i dużych niespodzianek.

Wydarzenie na Narodowym to jedna z największych gal w historii KSW. Na trybunach zasiadło ponad 50 tysięcy kibiców, a w klatce zobaczyliśmy 10 fantastycznych pojedynków. Już w drugim starciu byliśmy świadkami niewiarygodnego nokautu.

Krzysztof Głowacki z pleców ustrzelił Patryka Tołkaczewskiego, który znajdował się w pełnym dosiadzie. „Gleba” padł nieprzytomny na deski, a kibice oszaleli. Kamery uchwyciły również reakcję osób znajdujących się pod klatką, w tym Macieja Kawulskiego i Łukasza Jurkowskiego, którzy dopiero po chwili zdali sobie sprawę, co właśnie się wydarzyło:

Podobnie wyglądało pod klatką przy okazji main eventu. W walce wieczoru Mamed Khalidov po raz trzeci zmierzył się ze Scottem Askhamem i odniósł dominujące zwycięstwo. Brytyjczyk nie był w stanie zagrozić byłemu mistrzowi, który po raz kolejny zakończył walkę z Askhamem latającym kopnięciem na głowę:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO