Wielki Bu pobił się z Denisem? Wspomina głośną aferę na High League 3! „Urodziny spędziłem na dołku”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 czerwca 2023, 14:37
przez Przemek Krautz
10
38
Brak komentarzy

Patryk „Wielki Bu” Masiak wdał się w awanturę z Denisem Załęckim? Zawodnik Prime Show MMA wspomina trzecią edycję High League.

Pomiędzy zawodnikami od dłuższego czasu jest spory konflikt. Mieli zmierzyć się na The War, jednak walka została najpierw przełożona, a następnie odwołana. Wszystko wskazuje na to, że kibice ostatecznie nie doczekają się takiego zestawienia.

„Wielki Bu” wspomina High League 3

Masiak przy okazji ostatniej wywiadu dla Mateusza Kaniowskiego został zapytany o Denisa. Przyznał, że odpuścił sobie ten pojedynek i nie zamierza więcej do niego dążyć. Powrócił również do trzeciej edycji High League, która miała miejsce w czerwcu 2022 roku.

Załęcki miał wówczas zmierzyć się z Mateuszem Kubiszynem, jednak pojedynek został odwołany ze względów bezpieczeństwa. Na wydarzeniu pojawili się bowiem kibice Lechii Gdańsk i doszło do awantur zarówno na trybunach, jak i za kulisami.

Na miejsce została wezwana policja, która musiała interweniować i zatrzymała kilka osób. Jak się okazuje, jedną z nich był Patryk Masiak, który we wspomnianym wywiadzie zdradził, że spędził swoje urodziny na dołku:

– Nieszczęsny High League gdzie Denis był eskortowany do domu, to był równy rok. Ja wtedy 32 urodziny spędziłem na dołku. No, bo gdzieś na zapleczu… Nie no, nie mówmy o zajściu, bo to nie wypada. Byłem na dołku, Denis był odwieziony do domu. Nie drążmy tematu i tak za dużo powiedziałem. Minął rok, jak to ja dążyłem do walki i już do niej nie dążę.

Dopytywany bezpośrednio o to, czy został zatrzymany w trakcie bójki i czy była to sytuacja bezpośrednio powiązana z Denisem, odpowiedział – Pomidor.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
38
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO