Najman gotowy na rewanż z Pudzianowskim! Zabrał głos po gali KSW na Stadionie Narodowym

Fot. YouTube
Opublikowane 6 czerwca 2023, 08:39
przez Przemek Krautz
5
11
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos po gali KSW Colosseum 2 i zgłosił gotowość do rewanżowego pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim.

„El Testosteron” zmierzył się z byłym strongmanem w 2009 roku, kiedy to jeden i drugi debiutował w formule MMA. Ich pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem i ustanowił niepobity do dzisiaj rekord oglądalności, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki w Polsce.

Najman o rewanżu z Pudzianowskim

Na ten moment rekord Pudzianowskiego to 17 zwycięstw i 9 porażek, a na swoim koncie wygraną m.in. z Łukaszem Jurkowskim czy Michałem Materlą. Natomiast Najman, który toczył wyłącznie starcia freakowe, pokonał takich rywali jak „Bonus BGC”, „Daro Lew” czy Paweł Jóźwiak, a jego bilans to 6 zwycięstw i 6 przegranych.

W ostatnim czasie „El Testosteron” zaliczył serię trzech wygranych, natomiast Pudzianowski poniósł dwie głośne porażki. Najpierw przegrał z kilkadziesiąt kilogramów lżejszym Mamedem Khalidovem, a ostatnio został znokautowany przez Artura Szpilkę.

Internauci, którzy bardzo często są bezlitośni dla zawodników, nawet przy bolesnych porażkach zasypują social media mocnymi komentarzami. Po KSW Colosseum 2 między innymi zarzucają ustawienie walki tak samo, jak miało to miejsce w przypadku przegranej z Mamedem.

Pojawiło się również sporo wpisów dotyczących rewanżu Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem. Głos w końcu postanowił zabrać sam „El Testosteron”, który oświadczył, że jest gotowy na taki pojedynek:

– Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem? Odpowiadam rzeczowo, jestem!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
11
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO