FAME zapowiada duże zmiany! Znamy więcej szczegółów: „Przygotowaliśmy nowy format”

Fot. FAME
Opublikowane 7 czerwca 2023, 18:40
przez Przemek Krautz
5
7
Brak komentarzy

Największa polska freakowa federacja FAME MMA zapowiada zmiany! Wiemy, jakie są plany na kolejne miesiące i na co mogą czekać kibice.

Zapowiadają się duże zmiany na rynku freakowym. Swoją działalność zawiesiła organizacja High League po tym, jak MSWiA na wniosek ABW zamroziło wszystkie rachunki należące do federacji. Takie działania zotały podjęte ze względu na powiązania właścicieli, czyli rodziny Edelbiev z czeczeńskim przywódca Ramzanem Kadyrowem.

W to miejsce bardzo szybko powstało Clout MMA, którego twarzami są Lexy Chaplin oraz Sławomir Peszko. Na ten moment ogłoszono jedynie powstanie federacji, a kolejne informacje poznamy niedługo.

Duże plany federacji FAME

FAME, czyli freakowy lider w Polsce zapowiedział również nowości. Na social mediach federacji pojawił się tajemniczy post, z którego wynika, że będzie jeszcze więcej gal i więcej pojedynków, niż dotychczas mieliśmy okazję oglądać.

Głos w tej sprawie zabrał rzecznik organizacji, który zdradził więcej szczegółów. Jak się okazuje, FAME zamierza zorganizować więcej niż 4 wydarzenia. Pierwsze z nich odbędzie się już w połowie lipca i zapewne będzie to gala z serii Hype.

Nie wykluczone, że włodarze przygotowali jednak coś całkiem innego, gdyż szczegółowe informacje, które zostaną przekazane w przyszłym tygodniu, mają być dużym zaskoczeniem dla fanów walk freakowych:

W tym roku zorganizujemy z pewnością więcej niż 4 wydarzenia. Jednak przygotowaliśmy nowy format i chcemy być obecni również w miastach, w których do tej pory nie gościliśmy. Dzięki temu będziemy bliżej naszych fanów. Pierwsze wydarzenie w nowej formule odbędzie się już w drugiej połowie lipca. W przyszłym tygodniu podamy szczegółowe informacje, ale zapewniam, że będzie to duża niespodzianka dla fanów freak-fight.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO