Walka mistrzów FEN vs KSW? Bartosiński i Oleksiejczuk w kąśliwej wymianie zdań!

fot. KSW/FEN
Opublikowane 7 czerwca 2023, 13:52
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mistrzowie KSW oraz FEN w wadze półśredniej chcą się ze sobą zmierzyć! Panowie wczorajszego popołudnia mieli małą wymianę uprzejmości w social mediach.

Obie organizacje zdecydowanie stanowią o sile mieszanych sztuk walki nad Wisłą. Martin Lewanodwski i Maciej Kawulski powrócili niedawno po 6. latach na Stadion Narodowy z 2. edycją Colosseum. O ile Paweł Jóźwiak nie działa na taką skalę, o tyle stanowi dobrą konkurencję dla KSW.

Mistrzowie KSW i FEN w medialnej wymianie zdań!

Na KSW Colosseum 2 nie brakowało zawodników największej w Polsce federacji. Adrian Bartosiński, choć sam nie wystąpił na Narodowym, kończył wieczór w szampańskim nastroju. Jego klubowy kolega Paweł Pawlak zdobył w końcu tytuł kategorii średniej, kończąc w 5. rundzie Tomasza Romanowskiego.

W rozmowie z InTheCagePL po gali popularny „Bartos” zaproponował pojedynek z Cezarym Oleksiejczukiem. Brat fightera UFC posiada pas FEN tej samej dywizji co Bartosiński w KSW. Słowa te nie umknęły uwadze podopiecznego Andrzeja Kościelskiego, który zaczepił Adriana na Twitterze:

Miejsce na półce na nowy pas zrobione…

Długo na reakcję „Bartosa” czekać nie musiał. Niepokonany mistrz zachęcił Oleksiejczuka do kontaktu z jego menadżerem i przełożonymi, których oznaczył we wpisie:

Miejsce na półce na kolejną głowę mistrza FENu również zrobione. Zapraszam.

Ostatnie słowo w medialnej wymianie championów należało do Cezarego. Ten jeszcze niedawno w programie Oktagon Live zaznaczał, że nadrzędnym celem jest UFC, ale chciałby też zmierzyć się właśnie z „Bartosem”.

Jedyne za co głowę daję to to, że pasy trzymasz na szafce przy pomadce. Do półki żadnej to Ty byś nie dosięgnął – napisał uszczypliwie Oleksiejczuk.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO