Sobota, 22 Czerwca, 2024

Wielki Bu reaguje na ataki Denisa: “Może zrozumiał, że High League tonie i mu się przypomniało…”

Fot. YouTube
Opublikowane 7 czerwca 2023, 12:29
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Patryk Masiak odpowiedział Denisowi Załęckiemu i odniósł się do ostatniej wymiany zdań, jaka miała miejsce w social mediach zawodników.

Pomiędzy freak fighterami od pewnego czasu jest mocny konflikt i początkowo panowie mieli wszystko wyjaśnić sobie w klatce. “Wielku Bu” był gotowy na pojedynek, ale starcie było wciąż przekładane, aż w końcu całkowicie odwołane.

Denis Załęcki zmienił zdanie?

Denis oświadczył, że już nie dojdzie do walki z Masiakiem. Niedawno jednak Załęcki ponownie uderzył w niedoszłego rywala, gdy ten skomentował zawieszenie działalności High League. Zrobił to, mimo że wcześniej zapewnił, iż więcej nie będzie poruszał tematu Masiaka.

“Wielki Bu” który był gościem w studio FANSPORTU TV przyznał, że jego zdaniem “Bad Boy” zdał sobie sprawę z aktualnej sytuacji i zmienił zdanie co do pojedynku zarówno z nim, jak i z “Don Kasjo”:

– Jakbym dostał możliwość walki w High League, to też by było dla mnie atrakcyjne. To, że ja napisałem, że wolę Prime, to nie wdrążam się w sytuację polityczną. Wydaje mi się, że to jest wbijanie szpileczki, albo faktycznie na tyle szybko zrozumiał, że ten High League tonie i mu się przypomniało, że możemy się bić. Następny w rykoszecie dostanie Kasjusz, z którym kategorycznie nigdy, a przy upadku High League to może na następnej gali?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO