To jeszcze nie koniec! Szef KSW o kolejnych walkach Pudzianowskiego: „Przed nim co najmniej…”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 czerwca 2023, 10:46
przez Przemek Krautz
5
0
Brak komentarzy

Martin Lewandowski wypowiedział się na temat przyszłości Mariusza Pudzianowskiego, który poniósł drugą porażkę z rzędu.

Były strongman do czasu walki z Mamedem Khalidovem miał za sobą świetną serię pięciu wygranych przed czasem. Pokonał m.in. Łukasza Jurkowskiego i brutalnie znokautował Michała Materlę. Legenda KSW jednak bez większych problemów rozprawiła się z Pudzianowskim.

Ostatni raz w klatce „Dominatora” oglądaliśmy na gali Colosseum 2. Były strongman był ogromnym faworytem w starciu z Arturem Szpilką, jednak nie wykorzystał przewagi w pierwszej rundzie i na początku drugiej odsłony został znokautowany.

Szef KSW o Pudzianowskim

Po walce środowisko MMA zaczęło zastanawiać się co dalej z Pudzianowskim. Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski w rozmowie z Klatka po klatce przyznał, że chce, aby Mariusz toczył walki z rywalami w podobnym wieku, jednak na ten moment nie ma żadnego pomysłu na przeciwnika:

– Nie było deklaracji, że to koniec. Poczekajmy, na pewno Mariusz spotka się z Martinem i ja też będę wiedział więcej. Myślę, że powinien walczyć z zawodnikami bliżej jego metryki i kategorii wagowej.

Teraz głos zabrał również szef organizacji Martin Lewandowski, który udzielił wywiadu Arielowi Helwaniemu w programie The MMA Hour. Przyznał, że z całą pewnością nie było to ostatnie starcie Pudzianowskiego i najprawdopodobniej stoczy jeszcze co najmniej dwa pojedynki:

– Szczerze, nie rozmawiałem z nim jeszcze. Nie sądzę, żeby to była jego ostatnia walka. Myślę, że przed nim jeszcze co najmniej dwa pojedynki. Jestem pewny, że jest teraz przygnębiony, bo był przekonany, że zwycięży, zwłaszcza po tej pierwszej rundzie. Ale szczerze nie miałem jeszcze okazji rozmawiać z zawodnikami. Mariusz jest zbyt ambitny i wie, że nie powiedział ostatniego słowa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO