Zawodnicy High League zawalczą w FAME? Rozpara zdradza szczegóły! „Nie ukrywam, że…”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 czerwca 2023, 08:55
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Włodarz FAME Krzysztof Rozpara wypowiedział się na temat poblemów High League i rozmów z zawodnikami tej federacji.

Pod koniec maja media obiegła informacja o poważnych problemach federacji zajmującej drugie miejsce na polskim rynku freak fightów. Rząd zamroził wszystkie rachunki należące do High League w związku z powiązaniami organizatorów z czeczeńskim przywódcą Ramzanem Kadyrowem.

Kilka dni później federacja zawiesiła działalność i ogłosiła, że nie zobaczymy kolejnych gal. Kibice liczyli więc na to, że część zawodników przejdzie do FAME MMA. Bardzo szybko po zamknięciu High League powstała też inna organizacja Clout MMA.

Rozpara o sytuacji High League

Najprawdopodobniej zawodnicy HL zasilą właśnie te dwie federacje oraz cześć z nich dołączy również do Prime Show MMA, jak zrobił to już Jacek Murański. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl głos w tej sprawie zabrał sam włodarz FAME Krzysztof Rozpara, który przyznał, że prowadzi rozmowy z zawodnikami:

– Sytuacja dla nich bardzo ciężka. Nie ukrywam, że są takie rozmowy, szukamy rozwiązania, jak moglibyśmy pomóc innym wyjść z takiej sytuacji. A z naszej perspektywy skorzystać z tego, żeby zostali naszymi zawodnikami. Te rozmowy są w toku.

– Mogę powiedzieć, że wielu zawodników High League określiłbym jak pożądanych. Jest pewna grupa, z którą nie wyobrażam sobie, żebyśmy doszli do porozumienia, żebyśmy zobaczyli ich w naszej klatce. Myślę, że widzowie szybko dopowiedzą, o kim mówię. Tak jak powiedziałem, kilka osób bardzo chętnie byśmy zobaczyli u nas.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO