Marcin Wrzosek zareagował na ostre słowa szefa KSW!

Fot. YouTube
Opublikowane 9 czerwca 2023, 13:40
przez Przemek Krautz
16
5
Jeden komentarz

Ostatnie słowa Martina Lewandowskiego trafiły do byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska, który postanowił odpowiedzieć.

Po gali KSW Colosseum 2 współwłaściciel federacji gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie miał okazję podsumować wydarzenie, które odbyło się na Stadionie Narodowym. Wyjaśnił m.in. kwestię kontuzji Mariana Ziółkowskiego, który musiał wycofać się w ostatniej chwili ze starcia z Salahdinem Parnassem.

Dziennikarz zapytał, czy „Golden Boy”, który zwakował pas dostanie pomoc od federacji, gdyż Marcin Wrzosek w jednym z wywiadów wspomniał o tym, że są organizacje, które opłacają operacje, jednak później ściągają tę kwotę z kolejnej wypłaty.

Nie powiedział wprost, że chodzi mu o KSW, jednak wszystko wskazuje na to, iż miał na myśli właśnie tę federację, gdyż walcząc dla niej, doznał kilka poważnych kontuzji i musiał być operowany. Słowa te nie spodobały się Martinowi Lewandowskiego, który zareagował w ostry sposób:

Co to za bullshit? Marcinowi chyba się już odkleja naprawdę. Niech przyjdzie, niech się wyspowiada i powie mi to w twarz. Po prostu już od farmazonów, które wypływają z ust zawodników, rzygać mi się chce. Nie zamierzam się tłumaczyć. Niech się prześpi z tematem i wróci do mnie. Każdy zawodnik od lat ma wsparcie KSW – wypalił szef KSW.

Słowa Lewandowskiego szybko trafiły do Wrzoska, który odpowiedział na nie za pośrednictwem swojego Twittera:

– Można mnie nazwać odklejeńcem, ale nigdy nie kłamcą.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
5
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mr D
Mr D
3 miesięcy temu

Lewandowski klamie od lat. Po trupach do celu to jego dewiza. Zrobi wszystko zeby sie wybielic. Jest nielubiany w branzy.

WIDEO