Materla albo Mamed zawalczą o pas!? Szef KSW wyjaśnia: „Nawet jeśli są starsi, to udowadniają, że…”

Fot. KSW
Opublikowane 9 czerwca 2023, 09:12
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Szef KSW zabrał głos w sprawie mistrzowskiego pasa kategorii średniej. Możliwe, że po raz kolejny Michał Materla lub Mamed Khalidovem spróbują wrócić na tron.

Podczas ostatniej gali KSW Colosseum 2 Paweł Pawlak rozbił przed czasem Tomasza Romanowskiego i sięgnął po tytuł. Swoje stracie zwyciężył również Mamed, który efektownie kopnięciem znokautował Scotta Askhama. Wielką niespodziankę sprawił również Materla, pokonując Radosława Paczuskiego przez KO w pierwszej odsłonie.

Walka o pas wagi średniej

Khalidov na ten moment zajmuje pierwsze miejsce w rankingu zaraz za mistrzem, natomiast Materla znajduje się na piątej pozycji. Obaj panowie to legendy KSW i byli mistrzowie. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl szef federacji przyznał, że jest jak najbardziej zainteresowany ich kolejnymi walkami o pas. Wszystko jednak zależy od samych zawodników:

– Jeżeli tylko Mamed by poczuł, że jednak gdzieś tam na końcówce swojej kariery – Nie chcę mu nić zabierać, bo pokazał, że jest kotem – Dla mnie zarówno Pawlak vs Mamed, Pawlak vs Materla, to są zestawienia, które bardzo bym sobie życzył. Wydaje mi się, że tu jest nadkomplet zajebistych walk, które można zestawić w 84.

– Tutaj może się dużo dziać. Ma dwóch przeciwników, którzy nigdy się nie cofali. Nawet jeśli są starsi, to udowadniają, że są w sztosie i na topie. Nie chcę mówić, bo to jest za szybko, potrzeba zgody teamów. Osobiście, jak najbardziej, jestem na tak.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO