Parnasse zdenerwował Kołeckiego! Padły mocne słowa: „Ten pajac francuski za dużo sobie pozwala”

Fot. KSW/YouTube
Opublikowane 9 czerwca 2023, 11:01
przez Przemek Krautz
53
3
Jeden komentarz

Szymon Kołecki w mocnych słowach skrytykował zachowanie Salahdine’a Parnasse’a, który po gali na Narodowym w nietypowych okolicznościach został nowym mistrzem.

Francuz na gali KSW Colosseum 2 miał zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim. Zawodników już wcześniej zestawiano ze sobą, jednak Polak miał problemy ze zdrowiem i starcie została przełożona. Niestety przed co-main eventem wydarzenia Ziółkowski doznał bardzo poważnej kontuzji.

Będzie wykluczony z walk na wiele miesięcy, w związku z czym postanowił wejść do klatki, przeprosić kibiców oraz zwakować mistrzowski tytuł. Zawodnicy oddali sobie wzajemny szacunek, a Parnasse zapewniał, że rozumie całą sytuację.

Kołecki mocno po gali KSW Colosseum 2

Jako tymczasowy mistrz wagi lekkiej Francuz został promowany do pełnoprawnego mistrza, a po gali zaczął wbijać szpilki w niedoszłego rywala. Publikował na swoich social mediach m.in. nagrania czy zdjęcia, którymi sugeruje, że Ziółkowski po prostu wycofał się z walki ze strachu, a kontuzja była udawana.

W ostrych słowach zareagował na to Szymon Kołecki, który stanął w obronie Mariana Ziółkowskiego i w rozmowie z InTheCagePL przyznał:

– Ten pajac francuski, ten jego sztab za dużo sobie pozwalają. Ja znam Mariana od lat. Marian jest z tych ludzi, naprzeciwko, którego może setka takich Parnasse’ów stanąć i na krok się nie cofnie. Takie insynuacje, że udawał, że wcześniej się wycofał. To jest głupota, kłamstwo, być może szukają sztucznego poklasku wśród tych swoich fanów śmiesznych. (…) W trakcie gali oddał szacunek, a później go poniosło, jak się obudził na drugi dzień.

– Formalnie mistrzem jest, ale sposób, w jaki został, nie powinien się szczycić i robić z tego show, eksponować to. W ciszy i spokoju powinien przyjąć ten pas. Nie podoba mi się to, co zrobił i jego sztab zrobił. Nie lubię go i kibicować mu nie będę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
53
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sebastian
Sebastian
3 miesięcy temu

Kołecki nie gryzie się w język.
Mówi to co myśli.Ma osobowość.
Wielki sportowiec .Brawo

WIDEO