Szef KSW pod wrażeniem dopingu na Narodowym! „Wspaniała sprawa. Kibice Legii pokazują, że…”

fot. YouTube
Opublikowane 9 czerwca 2023, 09:05
przez Jakub Hryniewicz
10
1
Brak komentarzy

Martin Lewandowski pojawił się w studio Fansportu TV, gdzie podsumował wydarzenia, które miały miejsce podczas gali KSW Colosseum 2. Współwłaściciel organizacji wypowiedział się m. in. ba temat kibiców.

Największa polska federacja MMA po 6 latach powróciła na Stadion Narodowy. Wydarzenie zapisze się na kartach historii jako druga co do wielkości gala, gdyż jak już wiadomo, KSW Colosseum 1 sprzedało więcej biletów. Na żywo tamten event oglądało blisko 58 tysięcy kibiców. Tym razem fanów było trochę mniej, jednak gala i tak okazała się sporym sukcesem.

Szef KSW o dopingu kibiców Legii Waraszawa

Martin Lewandowski w ostatnim wywiadzie miał okazję podsumować drugą edycję Colosseum. Poruszył temat najważniejszych pojedynków, wyjaśnił m.in. dlaczego to walka Materla vs Paczuski została nagrodzona bonusem za walkę wieczoru I odniósł się do sprawy Mariana Ziółkowskiego. Zabrał też głos na temat dopingu na Stadionie Narodowym.

Zdecydowanie największy doping tego wieczoru, czego można było się spodziewać zebrał Arkadiusz Wrzosek. Sympatyzujący z Legią Warszawa kickbokser dodatkowo w dzień gali, 3 czerwca, obchodził urodziny, toteż po szybkim zwycięstwie mógł liczyć na gromkie 'Sto lat’.

– Kibice Legii? Kulturka pełna, wspaniała sprawa. Tylko czasami miałem wrażenie, że zapomnieli, jak ma ich zawodnik na imię albo na nazwisko. Zamiast 'Wrzosek!’, słyszałem 'Legia!’

Kibice Legii pokazują, że można przyjść na imprezę masową, naprawdę fajnie kibicować i pokazać tą swoją siłę, pokazać te swoje wsparcie. I to tak, żeby nie zakłócić porządku jakimś tam innym kibicom.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO