Szpilka wspomina sparing z Pudzianowskim: „Dostał w trąbkę i rzucił rękawice. Już nie chciał sparować”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 czerwca 2023, 12:21
przez Przemek Krautz
7
12
Brak komentarzy

Artur Szpilka, który na gali KSW Colosseum 2 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim, zdradził, że miał okazję wcześniej stoczyć z nim sparing.

„Szpila” podczas wydarzenia na Stadionie Narodowym wszedł do klatki jako duży underdog i sprawił ogromną niespodziankę. Już w pierwszych sekundach dał się sprowadzić do parteru, jednak przetrwał rundę i na początku drugiej odsłony znokautował Pudzianowskiego.

Szpilka wspomina sparing z Pudzianowskim

W programie Koloseum miał okazję podsumować swoje zwycięstwo. Opowiedział również o swoich przygotowaniach i zdradził, że gdy zaczynał treningi MMA, miał okazję w klubie w WCA sparować z Pudzianowskim. Szybko wyjaśnił jednak, że był to tylko jeden sparing, w trakcie którego były strongman odpuścił i stwierdził, iż nie będzie się dalej bił.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś ze środowiska MMA mówi o tym, że „Pudzian” nie lubi sparować i nie da sobie zrobić krzywdy podczas treningów. Już wcześniej wspominali o tym inni zawodnicy, także ci z klubu WCA:

– Z Mariuszem za dużo nie sparowałem. To były początki jeszcze jak „Juras” trenował, przychodziłem, robiłem pełne MMA. Mariusz przyszedł na jeden sparing, dostał w trąbkę i już nie chciał sparować. Rzucił rękawicami: „Nie, ja nie będę się z wami kopał, nie będę się bił”. A ja też nie biłem mocno, tylko po prostu sparowaliśmy. W stójce byłem pewny.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
12
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO