Tyburski ostro o Denisie! „Jest odklejeńcem. Przed całą Polską się ośmieszył!”

fot. YouTube
Opublikowane 21 czerwca 2023, 15:15
przez Jakub Hryniewicz
4
1
Brak komentarzy

Jeden z najlepszych freak fighterów w Polsce, Paweł Tyburski, po raz kolejny wypowiedział się o Denisie Załęckim. Nowy-stary zawodnik Fame MMA bardzo ostro skomentował słowa Torunianina pod jego adresem.

Już 21 lipca „Księżniczka” na FAME FRIDAY ARENA #1 stoczy kolejną walkę dla organizacji, w której debiutował. Paweł Tyburski na przestrzeni kilku lat wyrósł na jedną z największych gwiazd freak fightów, a tym razem w K-1 zmierzy się z popularnym „Wampirem”.

Zawodnik Uniq Fight Club ostatni pojedynek stoczył na High League 6, gdzie wygrał po dyskwalifikacji Denisa Załęckiego. Starcie było zakontraktowane na zasadach boksu, ale Torunianin wyprowadził kopnięcia, po których sędzia przerwał pojedynek. „Bad Boy” odniósł się do wszystkiego w późniejszym wywiadzie na kanale Fansportu TV.

Tyburski o Denisie: „Jest odklejeńcem. Przed całą Polską się ośmieszył!”

W rozmowie z kanałem MMA – Bądź na bieżąco Tyburski przypomniał sobie powyższy wywiad na wspomnienie o Załęckim. Paweł jest w pełni przekonany, że jakkolwiek walka by się nie potoczyła, to on skończyłby z ręką w górze. Wypowiedź Denisa dla Fansportu TV mocno go jednak rozzłościła.

Ja bym wygrał z Denisem. On p***dolił takie głupoty na tym wywiadzie później… Nie wiem, mu się odkleiło. Ja nawet byłem w stanie powiedzieć po tej walce, żeby się ogarnął, bo ma potencjał, żeby walczyć, i tak dalej, żeby robić dobre siano, żeby dobre, widowiskowe walki dawać i żeby się wziął za siebie.

A później, k**wa, patrzę, wywiad dał, że on wie, że ja przegrałbym tę walkę, że on wygrywał… K**wa, jak ja to oglądałem, przysięgam ci – ja miałem taki niesmak do tego gościa… Ja wierzę w ludzi, wierzę, że ta dobroć w każdym człowieku gdzieś powinna być. A on stary się tak odkleił, że on p***dolił takie głupoty, że ja nie mogłem tego słuchać!

Tyburski postawił też warunki, jeżeli toruński „Bad Boy” żądałby rewanżu. Kopnięcia Załęckiego uważa jednak za oznakę słabości.

Jakby chciał rewanż, to zapraszam. Pod jednym warunkiem: w MMA i on połowę gaży mi oddaje. To jest takie p***dolenie… Przysięgam, jak do niego nic nie miałem, to po tym wywiadzie stwierdzam: jest odklejeńcem. Teraz mówię poważnie, wk***wił mnie. Ja jestem dla niego miły, a on w wywiadach p***doli takie rzeczy. Przed całą Polską się ośmieszył! Bo kopał dwa razy. Kto kopie w boksie? Nie ma żadnego wytłumaczenia na to. To jest tylko i wyłącznie słabość. To świadomość, że zaraz przegrasz. A że nie chcesz przegrać przez nokaut, to robisz, k**wa, takie coś. Ze Szpilką robił to samo. To nie jest z przypadku.

Kursy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 1

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO