Murański sprawi niespodziankę i wygra!? Duża zmiana kursów przed Prime Show MMA 5

Fot. YouTube
Opublikowane 29 czerwca 2023, 10:12
przez Przemek Krautz
1
3
Brak komentarzy

Jacek Murański sprawi niespodziankę podczas sobotniej gali? Nie tylko kibice uważają, że może odnieść pierwsze freakowe zwycięstwo.

Już za kilka dni do klatki powróci „Muran”, który miał wziąć udział w turnieju High League. Ostatecznie jednak organizacja zawiesiła działalność i zmienił pracodawcę. Dołączył do Prime Show MMA, a podczas sobotniej gali zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem.

Murański sprawi niespodziankę?

Dla Murańskiego będzie to czwarta walka w MMA. Dotychczas nie pokazał w klatce niczego poza twardą głową. Dwukrotnie został brutalnie zdominowany przez Arkadiusza Tańculę, a ostatnim razem przegrał przed czasem z Robertem Pasutem.

Prezes FEN natomiast ma na koncie dwie porażki. Przegrał najpierw z „Boxdelem”, a następnie z Marcinem Najmanem. Ma jednak za sobą zwycięstwo z „El Testosteronem” w innej formule. Pokonał go w starciu na gołe pięści, jednak wygrana wywołała sporo kontrowersji.

Początkowo Murański był bardzo dużym underdogiem, a bukmacherzy skazywali go na porażkę. Z czasem kurs na jego wygraną zaczął spadać, a coraz więcej osób stawia właśnie na zwycięstwo Jacka. Na dwa dni przed galą kursy są dosyć wyrównane, jednak z całą pewnością zmienią się do soboty i być może to „Muran” wejdzie do klatki jako faworyt.

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Murański

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments