Adrian Cios wystraszył się walki? W ostatniej chwili zrezygnował z pojedynku! Zrzuca winę na federację!

fot. YouTube
Opublikowane 2 lipca 2023, 08:56
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Na minionej gali Prime Show MMA miało dojść do pełnego złej krwi starcia Adriana Ciosa z Łukaszem „Magicalem”. Miało, bo na minuty przed rozpoczęciem pojedynku… ogłoszono, że ten się nie odbędzie!

Piąta edycja freak fightowego show była już wcześniej przekładana, a ostatecznie doszło do niej 1 lipca. We Wrocławiu kibice obejrzeli między innymi demolkę na Don Kasjo w wykonaniu Dominika Zadory, czy też totalną dominację Ewy Piątkowskiej na cięższym o 75 kg mężczyźnie.

Na konferencjach prasowych nie brakowało oczywiście popularnych „dymów”. W nich od początku przodowali skonfliktowani Adrian Cios i „Magical Jr”. Ochrona przy obu zawodnikach miała sporo roboty, a przy konfrontacjach face to face dochodziło też do rękoczynów. Tak budowane emocje zwiastowały emocjonujący pojedynek, jednak do tego nie doszło.

Adrian Cios wycofał się z walki!

Dosłownie na minuty przed wyjściem freak fighterów do klatki w tej znalazł się Tomasz Bezrąk. Obecność Łukasza „Magicala” w zasadzie zdradzała cel wizyty prezesa zarządu Prime Show MMA. Ten ewidentnie niezadowolony poinformował, iż do pojedynku nie dojdzie, ze względu na Ciosa.

U freak fightera na Instastory zaraz pojawiło się zdjęcie z rozłożonymi rękoma, a chwilę później wideo, w którym poinformował o „wyproszeniu z areny”. Stwierdził, że to wina organizacji, która miała przeszkodzić w pojedynku – Bardzo chciałem zawalczyć, ale niestety federacja nie dopuściła do mojej walki i kazali opuścić obiekt – Nike jednak nie uwierzył w jego słowa.

Profil Adriana jest już prywatny i nagranie nie jest dostępne dla szerszej publiczności. Więcej informacji znaleźć można w ogłoszeniu organizacji Prime, która wyjaśniła:

OFICJALNE OŚWIADCZENIE
Na moment przed walką Adrian Cios postanowił renegocjować warunki kontraktu, mimo podpisanej i obowiązującej umowy.
Zawodnik poinformował Federację, że nie wyjdzie do pojedynku, jeśli nie zostaną wprowadzone zmiany w umowie.
Podsumowując – nie dojdzie do pojedynku Adriana Ciosa z Magicalem JR.
Federacja podejmie w najbliższych dniach stosowne kroki prawne co do zaistniałej sytuacji oraz rażącego naruszenia warunków kontraktu przez Zawodnika.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments