Don Kasjo na gorąco po deklasacji! „Zawodowcy z MMA czy K-1 nie mają jakiegoś wysokiego poziomu”

Opublikowane 2 lipca 2023, 10:17
przez Przemek Krautz
9
19
Brak komentarzy

Kasjusz Życiński na gorąco po gali Prime Show MMA 5 podsumował swoją porażkę z Dominikiem Zadorą. Freak fighter został zdeklasowany przez „Japońskiego Drwala”.

„Don Kasjo” był bardzo pewny siebie i zgodził się nawet na walkę bokserką w małych rękawicach. Jak się okazało, był to bardzo duży błąd. W wywiadach zapewniał, że zrobi dużą krzywdę rywalowi, jednak piąstkówki dały ogromną przewagę Zadorze.

Przede wszystkim Życiński nie mógł chować się za podwójną gardą, co wykorzystuje w każdym swoim pojedynku. Więcej ciosów dochodziło do celu i sprawiało większe obrażenia niż w dużych rękawicach. Początkowo „Don Kasjo” pokazywał, że wszystko jest w porządku i jeszcze prowokował rywala.

W trzeciej rundzie wylądował jednak na deskach z mocno rozbitą twarzą. Kiedy wrócił do walki, Zadora nie ruszył na niego i nie wypuścił już zwycięstwa z rąk. Sędzia musiał wejść między zawodników i przerwać pojedynek, ratując Życińskiego od poważniejszych obrażeń czy nokautu.

Komentarz „Don Kasjo” po przegranej walce

„Don Kasjo” w rozmowie z TVreklama przyznał, że tak naprawdę rywal w żaden sposób go nie zaskoczył – Niczym mnie nie zaskoczył. No nie dałem się znokautować. Dostałem na szczękę, fajne uczucie. To było w ogóle pierwszy raz, kiedy padłem.

Natomiast zapytany o to, czy lepiej przygotowuje się do rewanżu, przyznał, że raczej nie zamierza ciężej trenować. Stwierdził też, że umiejętności bokserskie zawodników z K-1 czy MMA nie stoją na najwyższym poziomie. Są to zaskakujące słowa zwłaszcza po tym, jak został zdeklasowany przez Zadorę.

Jego wypowiedź zapewne odnosiła się do jego przeciwników. Wcześniej bowiem walczył m.in. z Normanem Parke czy Marcinem Wrzoskiem, czyli zawodnikami MMA, którzy specjalnie na starcie z Życińskim zgodzili się na formułę bokserską:

– To już nie jest moja pasja od 7 lat. Trenuję, bo nie wiem no… Ci zawodowcy z MMA czy K-1 nie mają jakiegoś wysokiego poziomu. Wydaje mi się, że on… A, szkoda gadać. Głupi byłem i tyle, no zlekceważyłem go.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
19
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments