Denis boi się walczyć? Wielki Bu nie ma wątpliwości: „On jest obs**ny. Niech w domu wije się ze strachu”

Fot. YouTube
Opublikowane 3 lipca 2023, 09:30
przez Przemek Krautz
6
2
Brak komentarzy

Patryk Masiak zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku z Denisem Załęckim. W mocnych słowach wypowiedział się na temat zawodnika z Torunia.

Pomiędzy freak fighterami jest duży konflikt, a fani od dawna czekają na jego rozstrzygnięcie. Zawodnicy mieli zmierzyć się najpierw na The War 5, jednak „Bad Boy” przekładał walkę, po czym wyszedł do pojedynku z Pawłem Tyburskim, a w wywiadach mówił o kolejnych rywalach, jednak nie wspominał nigdy o „Wielkim Bu”.

„Wielki Bu” o walce z Denisem

Wyglądało na to, że Załęcki nie jest dłużej zainteresowany pojedynkiem, a kiedy Masiak krytykował go po porażce z „Tyborim”, oświadczył, iż nigdy nie dojdzie do walki z „Wielkim Bu”. Kibice uważają jednak, że takie zestawienie jest nieuniknione i musi dojść do niego prędzej czy później.

Inne zdanie na ten temat ma sam Masiak, który w minioną sobotę zawalczył na gali Prime Show MMA 5 i pokonał Łukasza Lupę. W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco stwierdził, że według niego Denis po prostu boi się przyjąć tę walkę:

– On jest obsrany. Gdyby miała ta walka być, to nie byłoby walki z Tyburskim. Pewnie próbowałby mnie kopnąć. Ale no jest obsrany i nie drążmy tego tematu. Niech się wije ze strachu w domu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments