Mocny wpis PRIME o Adrianie Ciosie! „Trzeba dorosnąć, a nie być chłopcem bez zasad. Widzimy się w…”

fot. YouTube
Opublikowane 3 lipca 2023, 10:13
przez Jakub Hryniewicz
32
6
Brak komentarzy

Organizacja Prime Show MMA opublikowała kolejny wpis skierowany do Adriana Ciosa. Freak fighter na minuty przed swoim pojedynkiem miał renegocjować warunki umowy, a ostatecznie całkiem się wycofał.

Piąta gala federacji odbyła się w miniony weekend 1 lipca we Wrocławiu. Fani zobaczyli tam między innymi demolkę na Don Kasjo w wykonaniu Dominika Zadory, czy totalną dominację Ewy Piątkowskiej na cięższym o 75 kg mężczyźnie. Sporo złej krwi od samego początku było w planowanym starciu Cios vs „Magical Jr”. Kibicom nie dane było jednak obejrzeć tego pojedynku.

W trakcie trwanie Prime MMA 5 do klatki wyszedł Tomasz Bezrąk, który poinformował o wycofaniu się Adriana. Ten niedługo później na swoich social mediach przekazał, że został poproszony o opuszczenie areny. Organizacja opublikowała też specjalne oświadczenie w tej sprawie, ale na tym nie poprzestano.

PRIME ostro do Adriana Ciosa!

Wczorajszego wieczoru na profilu Prime Show MMA powrócono jeszcze do tematu, kierując bardzo mocny wpis do freak fightera. Adrian Cios nie wypełniwszy kontraktu i zachowując się w taki sposób doczeka się pozwu sądowego!

Jeszcze kilka słów od Admina odnośnie wczorajszej walki Ciosa z Magicalem JR, która się nie odbyła. Adrian, to są te wielce zapowiadane newsy, o których mieliśmy się dziś dowiedzieć? Przestań już kłamać.

  1. Nie, nie chciałeś zawalczyć i każdy to dobrze wie.
  2. Zachowałeś się słabo – jeśli ktoś jest przygotowany i ma honor, to nie ucieka i nie szuka wymówek.
  3. Nikt nie kazał Ci opuścić obiektu bez powodu.
    Zostałeś poinformowany, że Federacja ma DOŚĆ Twojego gwiazdorzenia i argumentów w stylu „jestem teraz wielką gwiazdą i macie mi zmienić umowę, bo teraz mam OGROMNE ZASIĘGI. Jak nie, to nie wyjdę do walki”
  4. Tak, dostałeś jasną i konkretną informację – jeśli odmawiasz walki i ją odwołujesz, to musisz opuścić obiekt.
    Tak też zrobiłeś i wiemy, że byłeś wtedy najszczęśliwszy na świecie, bo ominie Cię spotkanie swojego koszmaru Łukasza Magicala.
  5. Załóż w końcu spodnie. To nie piaskownica, a biznes – trzeba w końcu dorosnąć i zacząć być odpowiedzialnym facetem, a nie chłopcem bez żadnych zasad.
  6. Widzimy się w Sądzie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
32
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments