Clout MMA: Załęcki bez szans w walce z Labrygą? Kursy bukmacherskie są jednoznaczne!

fot. High League
Opublikowane 5 lipca 2023, 10:49
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Na pierwszej gali Clout MMA dojdzie do zaległego starcia Labryga vs Załęcki. Znamy już kursy bukmacherskie na ten pojedynek.

Premierowe wydarzenie nowej organizacji w świecie freak fightów będzie miało miejsce już 5 sierpnia w COS Torwar. Pierwszą z ogłoszonych walk było starcie Najman vs Fonfara, co będzie debiutem w mieszanych sztukach walki byłego mistrza IBO. Kolejną odsłoniętą kartą został pojedynek K-1 w małych rękawicach: Labryga vs Załęcki.

Labryga ponownie faworytem!

Panowie mieli się ze sobą zmierzyć na niedoszłej gali zamkniętej obecnie organizacji High League. Po Labrygę i Dawida Załęckiego szybko rękę wyciągnęła nowa federacja Clout MMA, która da kibicom „starcie pokoleń”, na które tak bardzo liczyli.

„Crazy” jest ulubieńcem publiczności i nawet, jak przegrał ostatnie starcie z „Don Diego”, to i tak dał fenomenalny pokaz umiejętności i był żegnany owacją. Podczas walki, która odbędzie się 5 sierpnia, Załęcki również będzie skazywany na porażkę, a takie same przewidywania były przed ich niedoszłym pojedynkiem. Denis Labryga jest znacznie młodszy, ma przewagę warunków fizycznych oraz bardzo mocno przykłada się do treningów.

Głogowianin szkoli się w WCA, a jego kolegami z maty są chociażby Daniel Omielańczuk, czy Jan Bachowicz. O młodym fighterze często mówi się, że powinien więcej czasu poświęcać na regenerację. Denis jednak stawia na ciężką pracę, a w przyszłości chce trafić do UFC.

Clout MMA: Labryga vs Załęcki – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments