Środa, 17 Lipca, 2024

Labryga wbija szpilkę w Denisa! “Od początku mówiłem, że Dawid ma większe jaja niż syn”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 lipca 2023, 10:36
przez Przemek Krautz
1
3
Jeden komentarz

Clout MMA ogłosiło kolejne zestawienie, czyli walkę Denisa Labryg z Dawidem Załęckim, która miała odbyć się na odwołanej gali High League.

Nowa federacja odsłania kolejne karty. Tak jak mogliśmy się spodziewać, pewne zestawienia zostaną przeniesione z High League do Clout MMA. Fani od początku liczyli na to, że w organizacji Lexy Chaplin i Sławomira Peszko zobaczymy właśnie Labrygę.

Labryga o niedoszłej walce z Denisem

Przy okazji ostatniego wywiadu dla MMA.pl Denis został zapytany o nadchodzącą walkę, a także pojedynek nie z Dawidem, tylko jego synem. Wyjaśnił, że już wcześniej umawiał się z “Bad Boyem” na starcie, jednak ten finalnie decydował się na inne zestawienia.

Przez kontuzję przegrał z Arturem Szpilką i Pawłem Tyburski, a aktualnie powraca do zdrowia po rehabilitacji. Labryga liczy na to, że prędzej czy później dojdzie do pojedynku, bo będzie to głośne zestawienie.

Nie przepuścił jednak okazji, by wbić szpilkę w niedoszłego przeciwnika:

– Z Denisem wcześniej były ustalenia, że ma dojść do walki. Była przekładana, tutaj z Arturem Szpilką walką, z Pawłem Tyburskim. Mam nadzieję, że wyzdrowieje i dojdzie do pojedynku. Od początku mówiłem, że ma większe jaja niż syn, ze względu, że wychodzi cały czas do walki, nie kalkuluje, bierze, co mu dają i szacunek.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waa
Waa
1 rok temu

Lubie posluchac jak ci “ulicznicy” stsraja sie wypasc elokwentnie w wywiadach. Idzie sie posmiac;). Walczyc a nie gadac;)

WIDEO