Zimnoch uderza w Szpilę! Chce wyjaśnić konflikt w klatce! „Kilka ciosów Denisa i Szpilka by leżał”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lipca 2023, 09:12
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Krzysztof Zimnoch nadal jest zainteresowany wyjaśnieniem głośnego konfliktu z Arturem Szpilką. Zdradził, że rozmawiał w tej sprawie z organizacją KSW.

Pomiędzy pięściarzami od dawna jest bardzo dużo złej krwi. Przez lata mówiło się o potencjalnym pojedynku, jednak ten nigdy się nie odbył. Teraz „Szpila” jest zawodnikiem MMA i jeśli miałoby dojść do walki to z całą pewnością nie w ringu, a w klatce.

Zimnoch o walce ze Szpilką

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama Zimnoch przyznał, że Szpilka to jedyny przeciwnik, który mógłby zmotywować go do treningów i powrotu do walk. Co ciekawe, zdradził że prowadził rozmowy z Martinem Lewandowskim, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło, ze względu na ofertę, która nie spełniła jego oczekiwań.

– Jak kiedyś będę walczył, to tylko z nim. Nikt inny mnie nie zmotywuje. Zresztą kiedyś prowadziłem rozmowy z włodarzami KSW z Martinem Lewandowskim w sprawie walki z Arturem Szpilką, ale no nie dogadaliśmy się. Zawalczyłbym za rozsądną kwotę. Padła kwota z dolnej półki, dlatego nie wyszedłem z nim do klatki.

Powrócił również od jedynej freakowej walki Szpilki. Stwierdził, że gdyby nie kontuzja Załęckiego, to ten znokautowałby byłego pięściarza:

– Gdyby Denisowi nie trzasnęło kolano, to Szpilka na sto procent przegrałby przed czasem. Szpilka sam jest dosyć szybkim zawodnikiem i nie lubi bardziej dynamicznych od siebie. Tutaj brakowało tak naprawdę kilku akcji, kilku ciosów i Szpilka pewnie by leżał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments