Ferrari zarzuca Boxdelowi oszustwo! Włodarz FAME odpowiada i przyjmuje wyzwanie!

Fot. FAME
Opublikowane 12 lipca 2023, 09:30
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

„Boxdel” zmierzy się z gwiazdą FAME Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem? Pomiędzy panami doszło do niespodziewanej wymiany zdań.

„Ferrari” postanowił zaczepić włodarza i powrócił do tematu samochodu, który trafił w ręce Roberta Pasuta. Samochód początkowo miało być nagrodą dla zwycięzcy trylogii, Amadeusza z Adrianem Polakiem. Przed ich walką doszło jednak do sporego zamieszania.

Ostatecznie wszystko zakończyło się rozczarowaniem ze strony kibiców, gdyż walka na FAME 13 odbyła się w formule bokserskim, a starcie nie porwało. Z tego powodu FAME postanowiło, aby to publika wybrała, do kogo powinien trafić Dodge RAM, a kibice nie pozostawili wątpliwości i wskazali „Sutonatora”.

„Ferrari” zmierzy się z „Boxdelem”?

Teraz blisko 1,5-roku później Amadeusz zaczepił „Boxdela” w związku z tamtą sytuacją. Zarzucił włodarzowi FAME oszustwo, gdyż to aktualnie on jest właścicielem auta i wyzwał go do walki. Właściciel federacji odpowiedział przy okazji programu Aferki, w którym gościł inne osoby ze świata freak fightów.

Stwierdzili oni zgodnie, że jest to jedynie sposób „Ferrariego” na przyciągnięcie uwagi kibiców i podbicie zasięgów. „Boxdel” nie ukrywa jednak, że jest zainteresowany taką konfrontacją. Najpierw wyjaśnił, jak RAM znalazł się w jego posiadaniu:

– Pajacyku mój kochany, RAM trafił do Pasuta, Pasut odsprzedał FAME, FAME odsprzedał mi, bo mi się podobało. Odkupiłem tego RAMA od FAME, które odkupiło od Pasuta.

Następnie oficjalnie przyjął wyzwanie i zaproponował nawet limit wagowy, z którym mógłby wyjść do pojedynku z popularnym freak fighterem:

– Jak chcesz „Ferrari”, to się możemy napie***lać o tego RAMA. W 95 kg catchweight.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO