Najpierw ojciec, potem syn! Labryga o walce z Denisem: „Chcę go po prostu pobić”

fot. YouTube
Opublikowane 12 lipca 2023, 18:05
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Denis Labryga wraca do akcji i na Clout MMA stoczy pojedynek z Dawidem Załęckim. W wywiadzie dla Fansportu.pl wypowiedział się też o jego synu, z którym wciąż chce się spotkać w klatce.

Walka Denis vs Denis od dawna wisi w powietrzu. Toruński „Bad Boy” od samego początku był na celowniku Labrygi, z którym swego czasu był skonfliktowany. Panowie wyjaśnili sobie pozasportowe kwestie w cztery oczy i zdawało się, że ich pojedynek jest nieunikniony.

Na drodze stanęła kontuzja Denisa Załęckiego. To w połączeniu ze spadkiem notowań Torunianina odsunęło na bok pomysł zestawienia go z Denisem Labrygą. Głogowianin z kolei zmierzy się z ojcem niedoszłego rywala, Dawidem „Crazy” Załęckim. W najnowszym wywiadzie wyjaśnił jednak, że chce, by do starcia z „Bad Boyem” doszło.

Denis Labryga: Mam chęć pobić Denisa

Jest Dawid, ze względu na to, że wcześniej nikt nie chciał ze mną walczyć. Dawid się zgodził bezpośrednio, więc wzięliśmy tę walkę. To nie jest tak, że ja Dawida chciałem bezpośrednio. Ja bardziej polowałem na syna, niż na ojca.

Ale Dawid walczy. I następnie jak Denis wyzdrowieje, to też będzie do odhaczenia. (…) Ja mam chęć go po prostu pobić.

Clout MMA: Labryga vs Załęcki – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments