Pasternak na celowniku Labrygi! Denis odpowiada na krytykę! „Jego rekord nie jest fascynujący”

fot. YouTube | Fame MMA
Opublikowane 12 lipca 2023, 17:28
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Denis Labryga ponownie odniósł się do Michała Pasternaka. Głogowianin przyznał też, że nie rozumie nagonki fanów na swoją osobę, która wytworzyła się po wcześniejszych wypowiedziach.

Do pierwszego starcia słownego między tymi zawodnikami doszło na ostatniej konferencji High League. Po niej na Labrygę spadło sporo krytyki ze strony widzów. Wcześniej był ulubieńcem kibiców, jednak jego słowa w stronę m.in. „Wampira” czy Tomasza Sarary sprawiły, że Internauci zarzucają mu, iż jego zachowanie zmieniło się po wygranym debiucie we freak fightach.

Denis tłumaczył już, że przemawia przez niego wyłącznie ambicja sportowa i nie zamierzał nikomu umniejszać. W najnowszym wywiadzie dla Fansportu.pl przyznał, że Pasternak byłby oczywiście sportowym wyzwaniem, ale nie rozumie narracji kibiców. Porównał to do sytuacji ze swoją najbliższą walką na Clout MMA z Dawidem Załęckim.

– Jego rekord też nie jest jakiś fascynujący… Na pewno by był wyzwaniem. Nawet jeśli chodzi o rekord, nie jest fascynujący, ale wychodził do naprawdę dobrych gości, tego nie można mu zabrać. Fajnie, że Denis szuka takich rozwiązań sportowych, a nie siedzi i czeka, aż się rozwiąże za niego sprawę.

W początkowej fazie ludzie mówili, że Dawid Załęcki to 'gra do jednej bramki’, że to nie ma sensu itd. To dlaczego macie sprzeciw, że ja się zwracam do gościa, który jednak ma te zaplecze sportowe i chcę z nim walczyć? Zdziwieni chodzicie, że ja się zwracam do chłopa, że chcę z nim walczyć w przyszłości? Słuchajcie, czego wy chcecie?

Clout MMA: Labryga vs Załęcki – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments