Norman Parke w Clout MMA? „Matrix” w mocnych słowach zgłasza gotowość do walki!

Fot. YouTube
Opublikowane 13 lipca 2023, 14:41
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Michał „Matrix” Królik w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl zgłosił gotowość do pojedynku z Normanem Parke. Zaproponował nawet specjalne warunki starcia.

„Stormin” potwierdził, że wraca do Polski i podpisał już kontrakt na kolejne trzy pojedynki. Najprawdopodobniej dołączy do Clout MMA, gdyż z FAME i Prime jest mocno skonfliktowany, a z całą pewnością nie dołączył do organizacji sportowej.

„Matrix” mocno o Parke

Na swoich social mediach od pewnego czasu pyta kibiców z kim chcieliby zobaczyć go w walce. Niedawno opublikował listę innych freak fighterów i poprosił Internautów, aby wskazali najciekawsze zestawienie.

Pojedynkiem jest zainteresowany Michał Królik, który jakiś czas temu wdał się w wymianę zdań z Irlandczykiem. Kickboxer przyznał, że jeśli będzie taka okazja, to z całą pewnością zdecyduje się na starcie i zaproponował nawet specjalną formułę – boks z łokciami. Przyznał, że konfrontacja w MMA nie ma najmniejszego sensu.

– Każdy wie, jaki to jest kłamca i oszust. Niejedna federacja już się przejechała. Gdzieś tam w mediach się zaczepiamy. Jeżeli będzie okazja, to ja mu nie odpuszczę, bo mnie wywołał. Szukał walki. Wrzucił posta: „Co wy na taką walkę”. Już tego nie ma, on to usuwa. Ja mu napisałem, że dla mnie to pośmiewisko, co on robi.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments