Pudzianowski mógł zawalczyć w Clout MMA? Najman ujawnia: „Włodarze negocjowali z nim, ale…”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 lipca 2023, 13:20
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski mógł przejść do freak fightów? Marcin Najman ujawnia, że nowa organizacja prowadziła rozmowy z zawodnikiem KSW.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się na temat potencjalnego rewanżu „El Testosterona” z byłym strongmanem. Najman po porażce Pudzianowskiego z Arturem Szpilką nawoływał do drugiego pojedynku i zapewniał, że tym razem będzie wyglądał on całkowicie inaczej.

Najman o walce z Pudzianowskim

Ostatecznie jednak temat ucichł, jednak nie wykluczone, że w przyszłości federacje freakowe będą chciały zorganizować taki pojedynek. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl „El Testosteron”, który mówił o swoich kolejnych przeciwnikach, zdradził również, że włodarze Clout MMA prowadzili rozmowy z Pudzianowskim:

– Z Andrzejem mam coś do wyjaśnienia i trzeba będzie to wyjaśnić. Ja nie idę najprostszą drogą. Co mi da zwycięstwo z Bombą, gdzie 2/3 swoich walk przespał. Pójdzie kolejny raz spać. Zwycięstwo z fonfajansem to jednak już coś jest. Dawaj mi wszystkich po kolei. Z Pudzianowskim negocjowali włodarze, no ale skończyło się na fonfajansie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments