Wiemy, co dalej z KSW! Federacja wydała oświadczenie w sprawie problemów Viaplay

Fot. YouTube
Opublikowane 20 lipca 2023, 18:33
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Informacja o wycofaniu się platformy Viaplay z kilku krajów, między innymi Polski, zaskoczyła wszystkich. W social mediach natychmiast rozgorzała dyskusja pt. co dalej z galami KSW? Federacja wydała już oficjalne oświadczenie.

Od kilku tygodni głośno mówiło się o ogromnych kłopotach finansowych firmy. W czerwcu pojawiła się informacja, że w drugim kwartale roku 2023 spółka przewiduje stratę operacyjną wynoszącą między 24 a 29 mln dolarów.

To jednak dopiero początek problemów. 20 lipca firma opublikowała raport, z którego wynika, że Viaplay zwolni aż 25 procent swoich pracowników. Dodatkowo spółka wycofuje się z Litwy, Łotwy, Estonii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, a także Polski!

Sytuację skomentował między innymi prezes FAME Krzysztof Rozpara. Jego wypowiedź możecie zobaczyć poniżej.

KSW wydało oświadczenie w sprawie Viaplay!

Dziś federacja KSW wydała oświadczenie w sprawie problemów Viaplay. Czy gale KSW nadal będą transmitowane przez platformę Viaplay? Oto jak odniesiono się do sytyacji:

Viaplay ogłosiło, że zamierza przeprowadzić strategiczną ocenę swojej międzynarodowej działalności, która może doprowadzić do sprzedaży, nawiązania współpracy z innymi firmami lub opuszczenia polskiego rynku. Nie wpłynie to jednak na KSW i nasze bieżące relacje z Viaplay. Otrzymaliśmy zapewnienie, że Viaplay kontynuuje swoją działalność, a wszystkie kontrakty zostaną wypełnione i w tej kwestii nic się nie zmieni. KSW wciąż stanowi ważną część oferty Viaplay i niezmiennie będzie co miesiąc organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO