Ferrari zdewastował auto FAME należące do Boxdela! Sam opublikował nagranie, jak maluje po samochodzie! [WIDEO]

Fot. Twitter/Instagram
Opublikowane 22 lipca 2023, 13:05
przez Przemek Krautz
3
46
2 komentarze

Ostatnie zachowania Amadeusza „Ferrariego” Roślika wzbudzają sporo kontrowersji. Tym razem zdaniem kibiców przekroczył granicę.

Jakiś czas temu gwiazdor FAME postanowił zaczepić włodarza „Boxdela”, zarzucając mu oszustwo. Przypomniał, że przy okazji ostatniej walki z „Polakiem” do zwycięzcy miał trafić Dodge RAM specjalnie zmodyfikowany przez „Buddę”.

Doszło jednak do sporego zamieszania, zmieniono formułę walki, starcie straciło na zainteresowaniu kibiców, a zawodnicy nie zaprezentowali się zbyt dobrze w samym pojedynku. Federacja postanowiła więc, by fani wybrali, do kogo ma trafić auto, a ci wyraźnie dali do zrozumienia, że chcą, by dostał je Robert Pasut.

„Ferrari” zdewastował auto „Boxdela”

„Ferrari” twierdzi jednak, że to do niego powinien należeć samochód, gdyż został oszukany. Zaczął zaczepiać „Boxdela” i rzucać mu wyzwanie. Internauci podchodzą do tego ze sporym dystansem i uważają, że Roślik chce na siebie zwrócić uwagę oraz najprawdopodobniej robi to, żeby wygenerować zainteresowanie potencjalnym pojedynkiem z włodarzem FAME.

Tym razem jednak poszedł o krok za daleko. Po piątkowej gali FAME Friday Arena 1 w nocy postanowił zdewastować samochód, którego aktualnym właścicielem jest „Boxdel”. Internauci uważają, że wykorzystał łatwo zmywalnych sprayów, jednak opublikował na swoich social mediach zdjęcie puszek, sugerując, że wykorzystał prawdziwe farby.

Jakby tego było mało, postanowił wszystko zarejestrować podczas transmisji live na Instagramie, a nagrania szybko obiegły Internet:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
46
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Żwirekimuchomorek
Żwirekimuchomorek
2 miesięcy temu

kreda w spreju

Uuuuu
Uuuuu
2 miesięcy temu

Niezła ustawka

WIDEO