„Różal” w roli kierownika budowy! Pokazał, jak wyglądał wielki remont Różalandu (VIDEO)

Fot. YouTube
Opublikowane 25 lipca 2023, 11:00
przez Przemek Krautz
5
0
Brak komentarzy

Marcin Różalski miał okazję sprawdzić się w roli kierownika budowy i pokazał, jak przebiega remont na terenie Różalandu.

Stowarzyszenie „Pomagaj Pomagać Różaland” mieści się w Borowiczkach-Pieńkach koło Płocka i jest miejscem, gdzie schronienie znajdują uratowane zwierzęta, odebrane podczas interwencji czy odkupione od osób, które całkowicie je zaniedbały.

Po 6 latach miejsce to jednak wymagało remontu i tym razem to Różaland potrzebował pomocy, w którą zaangażowało się wiele firm. W rozmowie z Jarosławem Świątkiem były mistrz KSW nie krył radości, kiedy opowiadał o tym, ile osób postanowiło wziąć udział w odnowieniu Różalandu.

– Jestem przeszczęśliwy. Wielka akcja, wielka robota. To jest właśnie przykład tego hasła: pomagaj pomagać. Oni pomagają nam, żebyśmy mogli pomagać dalej – mówił Różalski.

Na kanale „Jaru” poza wywiadem pojawił się także 30-minutowy materiał, w którym „Różal” jako kierownik budowy pokazuje, jak wygląda remont, jakie zmiany zaszły i w jakich warunkach będą żyć uratowanie konie oraz inne zwierzęta:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments