Sobota, 22 Czerwca, 2024

Awantura na konferencji! Denis Załęcki zaatakował Daniela Omielańczuka! (VIDEO)

Fot. YouTube
Opublikowane 31 lipca 2023, 21:03
przez Przemek Krautz
3
16
Brak komentarzy

Federacja Clout MMA ogłosiła hitowy pojedynek. Już podczas kolejnej edycji dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Denisem Załęckim i Danielem Omielańczukiem.

Konflikt pomiędzy zawodnikami trwa już kilka tygodni i w końcu zostanie wyjaśniony w klatce. Wiele ostrych słów padło ze strony zarówno “Bad Boya”, jak i weterana MMA, który niedawno zakończył współpracę z federacją KSW i postanowił wejść do świata freak fightów.

Podczas poniedziałkowej konferencji organizacja oficjalnie potwierdziła pojedynek, a zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy spotkać się na żywo. Nie mogliśmy jednak zobaczyć face-to-face, gdyż Denis zaatakował Omielańczuka.

Kto wygra walkę Omielańczuk vs Załęcki?

Loading ... Loading ...

Awantura na konferencji

Freak fighterowi puściły nerwy i do akcji wkroczyła ochrona, która musiała przytrzymać Załęckiego. Natomiast reprezentant WCA nie dał się wyprowadzić z równowagi i spokojnie odpowiadał na słowne ataki ze strony przeciwnika.

W pewnym momencie głos zabrał także Denis Labryga, który zaczął dopingować Omielańczuka. Błyskawicznie Załęcki w ostrych słowach próbował go uciszyć:

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
16
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO