Najman odpalony! Mocne słowa w stronę Jaya Silvy! „To de***. Kilka dni temu śmiał…”

Fot. YouTube
Opublikowane 31 lipca 2023, 16:54
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Kolejny rywal na celowniku Marcina Najmana? Zawodnik Clout MMA w mocnych słowach wypowiedział się na temat Jay Silvy.

Już w tę sobotę odbędzie się pierwsza edycja gali Clout MMA, podczas której „El Testosteron” zmierzy się z Andrzejem Fonfarą. Przywita w klatce byłego pięściarza, który w oczach bukmacherów jest gigantycznym faworytem, mimo że dopiero debiutuje.

Podczas wydarzenia w akcji zobaczymy również Jaya Silvę. Rywalem Brazylijczyka jest Tomasz Sarara, a pojedynek odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Silva, który świetnie odnajduje się we freak fightach, podczas programów poprzedzających galę zabrał głos w sprawie Marcina Najmana.

Stwierdził, że ten jest zbyt stary, by toczyć pojedynki, co mocno nie spodobało się „El Testosteronowi” i odpowiedział mu specjalnie w języku angielskim. Na swoim Twitterze opublikował nagranie, w którym przekazał:

– Jay Silva to debil, kilka dni temu śmiał powiedzieć, że jestem za stary, za stary, by walczyć. Rozumiecie? Ja za stary, by walczyć. Co ty pierdo**sz człowieku? Przecież on jest zaledwie młodszy o dwa lata. Rozumiecie? Tylko dwa lata. Nie rozumiem, o co mu chodzi, ale wiem jedno, to jest głupi debil. Do zobaczenia Jayu Silvo.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments